| ღÐιαnαღ a întrebat:

dati-mi si mie un antivirus bun. ( care il folositi si voi, si e bun ) mersi :*

21 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Nod 32 e cel mai bun winking

Răspuns utilizator avertizat
| Alexalice10 a răspuns:

Avira, nod 32

| costis a răspuns:

Free, folosesc Avast. E bun. Avira free e cam incomplet. Stiu ca mai are varianta free si AVG, dar nu l-am probat pe net. Kaspersky e cu bani, e bun, dar cam papa resurse.

| valeeExpress a răspuns:

NOD 32, avira, avast

| Despretoate a răspuns:

Poti sa incerci si unul gratuit.
Cauta pe Google:

lista antivirus xaaaaucxbbbbu

| ChuckNorris1337 a răspuns:

Kaspesrky Internet Security

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ...eu folosesc avira FREE.si sunt multumit happy

| florentina_9904 a răspuns:

Buna eu nu sunt in legatura cu intrebarea ta imi poti spune cum ai facut inimioarele la diana plzzz

| puncte a răspuns:

ESET NOD32 Antivirus

| mihairacu a răspuns:

Avg e foarte bun

| Smartulet a răspuns:

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| salbaticu a răspuns:

BitDefender bun rauwinking

| GAmesh07 a răspuns:

Eset Smart Security 5

| Andra3000 a răspuns:

Dupa mine cel mai bun antivirus e NOD32big grin

| dinas a răspuns:

Pai nod 32 l-am folosit acum nu folosesc nici unu si merita luat ii destul de bun

| R7R12 a răspuns:

Avast free e super si daca ai pc-ul mai puternic poti folosi bit defender

| ancutyka09 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun anti virus este malware nu stiu mie asa mi se pare...