| Danyelusha a întrebat:

Dati-mi va rog site-ul de pe care se schimba statusurile si cum pot devnii imuna la asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/index.php
Ca sa fii "imuna" trebuie sa te duci la Preferences>Ignore list>Ignore anyone who it not in my yahoo list si Apply si Ok.Pentru ca,cand ti se schimba statusul, apare ca si cum cineva ar vorbi cu tine, cine pe care nu-l ai in lista.

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Site-ul e asta
http://www.ymland.com/status-changer/index.php

Imuna la asa ceva poti doar ca trebuie sa stergi tot din lista de ignore si orice id pe care nu il stii, sa nu accepti! si sa nu dai nici ignore, dai doar "x" la orice persoana care intra pe tine;)

| bogdana111 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Bravo al tau e bun\