| AmaliaMarilena a întrebat:

De câteva zile am văzut la colega mea ca la tastatură ei ii apare pe fundal o poza cu ea. Cum pot face asta si la telefonul meu? Adik e vreo aplicație sau e din setări? Am un telefon Vodafone Smart 4 power iar ea are un Huawei.

P.S. Daca știți îmi puteți da numele aplicației? Sau aplicațiilor?

Răspuns Câştigător
| JustForYou21 a răspuns:

De obicei nu conteaza telefonul. Si eu am o aplicatie care se numeste GO Keyboard. Daca o sa o descarci totul e foarte simplu. Apesi pe icon apoi Setari, Teme, undeva in partea de sus va aparea Local, vei avea o imagine in partea de stanga-sus pe care va scrie Background, apesi si derulezi putin in jos pana cand va aparea Add Background pe care apesi si apoi iti alegi fotografia. Ca sa fie cat mai clara imaginea poti da 100% Transparenta curenta.winking

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai bine intreaba colega ce aplicatie foloseste, e mai simplu asa.

| shainitainii a răspuns:

Cel mai probabil e o aplicatie. Ask her.

| AmaliaMarilena explică:

Așa e. Dar nu m-ați ajutat cu nimic. Eu nu voi merge la școală timp de 1 luna. Si aveam nevoie