| sarjux a întrebat:

de ceva vreme mi se tot inchide CD-romu de unu singur, il deschid si la cateva secunde se inchide singur, nu ca nu e grozav ca nu trebuie sa mai apas butonu laughing, dar se inchide repede si trebuie sa fiu pe faza sa bag dvd/cd...ideei? big grin (nu a fost reinstalat windows-ul de curand)

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci...doar sa il tii cu mana sau s iti cumperi altul laughing
Tu ar trebui sa fii multumit, la mine nu se deschide si trebuie sa-l trag laughing

| MuzicXqZ a răspuns:

Creca e posedat rolling on the floor)