| Panteraa a întrebat:

De ce nu imi merge youtube-ul? Cand deschid orice video nu mi se incarca si imi zice ca a aparut o eroare. Am incercat si cu alte browser-e si tot nu merge.

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa instalezi Adobe Flash Player ca sa mearga sa vezi videoclipurile pe Youtube.

Iar cand instalezi Adobe Flash Player si selectezi versiune (sunt 2):
1 For Internet Explorerbig grinoar internet Explorer o sa ai acest Adobe.

2 Sau For Other Browsers:Toate browserele se instaleaza Adobe.

Mult Succes o recomand pe a doua.