| florinvalentin99 a întrebat:

De ceva vreme vreau să-mi iau un laptop special pentru jocuri pc, care ar fi cel mai bun laptop pentru jocuri si cam cât costă (exemplu: 20 de milioane, 25 de milioane, 50 de milioane etc.) nu spuneti in ron sau euro! Scuze pentru categorie.

Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Http://www.alienware.com/ asa ceva iti trebuie tie...si 50 de milioane e cam jumate din suma, doar e cel mai bun laptop pentru gaiming

2 răspunsuri:
| pHe0Nix a răspuns:

Sal florin, nu iti recomand laptop la gaming, la gaming se foloseste desktop
Spune ce buget ai si te ajut sa iti faci un decatop din piese, lasa-mi id, ne intelegem mai bine acolo

| Lazaryk a răspuns:

In primul rad sa aiba 4 gb RAM si procesorul bun. Sunt foarte multe si la preturi accesibile