| DIIMIIM a întrebat:

in curand imi voi lua un laptop,asa ca vreau sa fie cat mai bun dar sa aiba si un pret accesibil,vreau in special sa fie bun la jocuri(aici ma refer sa nu am lag cum am si pe asta,sa-mi mearga jocurile usor) si la navigat pe internet si sa aiba si cativa GB RAM.
Voi ce ziceti un laptop asemanator dupa cerintele mele cam cat costa si ce are in el(scuze de expresie nu stiu cum sai zic ma refer adica la procesor, placa video, alea alea). FUNDA + VOT!

5 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Unul dintre cele mai bune laptopuri este Toshiba sau Asus(Toshiba are 2 GB RAM si o memorie de 230 de GB iar Asus in jur de 200) eu am Thosiba si nu are lag, merge usor netu merg toate jocurile dar trebuie sa aiba si un win destul de bun pentru ce vrei tu si unul dintre ele e XP 2009! big grin

| YONTU a răspuns (pentru YONTU):

Si thoshiba costa 30 milioane!

| DLeonard a răspuns:

Laptop-urile nu sunt in general foarte bune din domeniul GAMING. Unul care sa iti mearga bine te va duce undeva la 20 de milioane.

| Fla_6813 a răspuns:

In primul rand ce buget ai?
Un laptop pe care sa iti mearga toate jocurile aparute pana in prezent lejer trece de 2000 lei. Uite aici niste laptopuri depinde de bugetul pe care il ai: http://www.emag.ro/......4HR-SX021D

http://www.emag.ro/.......RRU0C.030

http://www.emag.ro/......--pB4W99EA

| TerraMG a răspuns:

Voi vorbiti de 20, 30 de milioane dar de fapt un laptop bun de gaming e vreo 60 de milioane...acum depinde si cat de performant vrei.