| Nica_Ionut_1996 a întrebat:

de curand mi-am achizitionat o noua uniate 6GB rami... i-am instalat windows xp si imi arata 3.46. Imi poate spune cineva ce sa fac? (eu i-am facut tot de la impartirea partitiilor pana la drivere poate fi asta cauza?)

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Pune windows 7 x64 si ti-i va recunoaste pe toti.
E important sa fie x64, daca e x32 o sa vada tot 3 si ceva.
Bafta

| Nica_Ionut_1996 explică (pentru CataC):

E DOAR pentru gaming si din cate am inteles intampina unele probleme windows`ul 7 la gaming...happy de accea am oftat pentru un xp

| CataC a răspuns (pentru Nica_Ionut_1996):

Nu stiu cine ce ti-a zis, dar toate calculatoarele noi de gaming vin cu windows 7.

| jhonny999 a răspuns:

Dac ai procesor dual core si instalezi un Windows uni procesor e normal sa iti arate atit.la 6 Gb Ram instaleaza si tu Windows7.

| Nica_Ionut_1996 explică (pentru jhonny999):

E un intelcore i3 2120happy

| Nica_Ionut_1996 explică (pentru Nica_Ionut_1996):

Dar un x64 ar merge