| onitzZza a întrebat:

De curand mi-am cumparat si eu un Nokia c3-00. am cateva intrebari pentru cine are acest telefon: Ma tine bateria 3 zile si am inteles de la prietenii mei care au acest telefon ca le tine bateria vreo 5zile, Se albeste ecranul dupa ce vorbesc cu cineva in jur de 1 sec sta asa, Bateria nu are o eticheta ca celelalte telefoane Nokia. Spuneti-mi ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Istrate_Valentin_1985 a răspuns:

L-ai luat la second? Asta ar putea fi problema

| ADR111 a răspuns:

Ar putea avea o problema ecranul si cu bateria depinde. In functie de cum folosesti telefonul si la ce. Te sfatuiesc sa il duci la un specialist.

| onitzZza explică:

Daca revin la setarile din fabrica nu o sa se mai albeasca ecranul?