| SmackTheOne a întrebat:

De curand mi-am sters pc-ul de praf, am scos cam toate placile si le-am curatat dupa care le-am pus atent la loc. Acum monitorul nu mai primeste semnal, unitatea functionand. Ce pot face? Am scos si coolerul care l-am pus la loc foarte bine.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Monitorul nu porneste fie din cauza ca nu primeste curent, verifica cablul de alimentare, fie din cauza ca nu primeste semnal, verifica cablul de semnal, placa video.

| Cristian_George_1998 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la ram, poate nu l-ai pus cum trebuie. Daca nu e de acolo, e de la placa video. Incearca sa le impingi putin si vezi daca merge.