| Panteraa a întrebat:

De doua zile mi se tot deconecteaza netul singur la diferite intervale de timp (tine 10, 20 sau chiar si cate 5 minute) si trebuie sa il conectez mereu. De ce face figuri din astea?

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Poate sa se lucreze la retea daca stai la bloc servarul poate fi foarte aglomerat si latimea de banda sa fie foarte scazuta

| Panteraa explică (pentru AdrenalinTm):

Stau la bloc, dar de 2 zile incotinu? De fapt azi e a treia zi deja.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Panteraa):

Si iti cade netul intre orele 3-8 ziua?

| Panteraa explică (pentru AdrenalinTm):

Nu. De fiecare data cand am calculatorul deschis sta netul conectat cateva minute si apoi se deconecteaza.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Panteraa):

Pai ori e de la pc tau uitete la mufa poate nu sta cum trebuie sau ai pus peste fir ceva ori lucra ei la server