| Lluvia a întrebat:

Hey TPU:*!
De la un timp mi se blocheaza din 2 in 2 minute calcu' sh toate programele deschise sh se incarca foarte greu. Adica si daca vreau sa intru in my computer trebuie sa astept 1 minut straight face
pls helphappy
funditzZa:*

Răspuns Câştigător
| danycosty a răspuns:

Daca ti se blocheaza calculatorul foarte tare poate ca ai virusi si pentru asta iti recomand nod 32 4. Poate ca este din cauza prafului.Deschide partea stanga a calculatorului si sterge praful de pe acolo, scoate ramii si curata foarte bine colerul.In cazul in care nimic nu functioneaza, schimba windows-ul.Succes!

6 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Poate ai prea multe prg, jocuri si nu ai destuli rami. Ori dez jniste prg ori ia-ti rami. Funda plz

| DjMariusFresh a răspuns:

Pune memory ram mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor daca e laptop ii scoti bateria si o tii un timp in afara.Paaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor daca e laptop ii scoti bateria o vreme.Paaa.

| Alecsaandrra a răspuns:

Reformateaza`l :*

| guitarlyn a răspuns:

Nu mai prescurta asa de mult te rog.