| balu a întrebat:

de o vreme nu mai pot juca nimic din cauza unor lucuri care ma enerveaza.La CS cand ma joc afal tot felul de buguri ca asta din poza: http://gfx.esl.eu/media/de/cs/rules/de_dust1.jpg doar ca mie imi apar cu verde si dispar repede si nu pot surprinde in screen.La flat out2 si fifa 07 se blocheaza si dupa 15 secunde revinde si tot da din blocaj in blocaj. dar apar si buguri din acelea ca in poza de la CS.
My system spec
OS:Windows Xp sp3
RAM:1GB
VIDEO:GeForce FX5500 256 RAM/128 BITS
HDD:40 Gb MAXTOR
PROCESOR:Intel Celeron 2.94 GHz
Care credeti ca este problema, mentionez ca am incercat vreo 5 windowsuri diferite si tot asa. Dau fundoi celui care ma ajuta

1 răspuns:
| Claudiu13 a răspuns:

Nu stiu sigur ce problema ai insa ai un pc bunicel si ar trebuie sa iti mearga toate jocurile care ai spus ca nu iti merg. Depinde foarte mult si de cat timp ai pc-ul pentru ca daca il ai de mult s-ar putea sa ti se fi ars cumva vreo componenta a lui! Cel mai bine ar fi sa il duci la un service. Si apropo, vezi ca nu iti mere poza de la cs. Sper sa te fi ajutat. Funda plz pentru ca sunt nou!