| balu a întrebat:

de un timp in jocurile merg parca cu buguri.Ma jucam flatout 2 si la o cursa apar ca niste buguri si mi s-a blocat si si-a revenit doar dupa 10 secunde si asa face de mai multe ori cu blocaju.Si la counter apar alea ca bugurile trase parca din gta. E de bai placa video? Mentionez ca am un GefoRCe Fx5500 pe 128 bits. Dau funda pentru un raspuns bun

2 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

E f mica placa video si slaba si proasta.dar nu stiu exact daca e de la placa.e posibil ca jocurile alea sa aiba o eroare daca face asa doar la jocurile alea 2 sau ca ai virusi in pc.

| balu explică:

E windowsu proaspat si tot asa face