| szmotovio a întrebat:

dintre cei care se pricep la pc -uri...cine ma ajuta si p mine?
calculatorul meu de fiecare data cand il pornesc ia restart de 2-3-4 ori, apoi merge ok.de la ce poate fi? am reinstalat windows si degeaba.

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Daca calculatorul il ai de mai mult timp, este de inteles; daca l-ai luat acum 1 an, sau acum 3zile, este o problema acel restart.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Cred ca ar trebui sa il duci la reparat sau macar sa vorbesti cu cineva de la o firma de asta de IT sa ii povestesti problema. Dar de ce te deranjeaza daca pe urma merge bine?batting eyelashes laughing