| bbylove3 a întrebat:

ieri mi-am luat o cartela de cosmote, mi-am bagat extraoptiune si am mai avut 1 euro credit suplimentar,am consumat acel euro pe mesaje nationale si mai am 75, acum cand vreau sa scriu un mesaj national nu imi merge, mi se salveaza la " de trimis" si nu se trimite, imi da eroaresad ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Razeph a răspuns:

Esti sigur ca ai adaugat extraoptiunea corect? Din cate stiu eu cand iti bagi extraoptiune creditul suplimentar iti ramane pana cand toate minutele/sms-urile sunt consumate. De-abia apoi incepi sa consumi din el.

| bbylove3 explică (pentru Razeph):

Da. am trimis inainte 3 mesaje din cele 75, acum mai am 72 si nu pot trimite