| xLittlex3 a întrebat:

Laptopul meu e plin de virusi. x_X De o saptamana pe mess nu-mi apare ce scriu altii si nici ce scriu eu (desi am incercat toate metodele posibile ca sa-l fac.) l-am dezinstalat, l-am instalat din nou, am instalat versiunea 10 si degeaba sad am incercat si alte metode de pe net, dar tot nu merge.sad Pe Skype la fel e, nu-mi apare sa ma loghez oh go on. Si mai nou si pe Facebook mi-a intrat un virus care da like-uri automat la altii (necunoscuti).straight face Si am scanat cu antivirusul Eset NOD32 Antivirus 6 (am licenta pana pe 29 aprilie) si nu mi-a gasit niciun virus. :O Imposibil.x_X

Ce trebuie sa fac ca sa scap de virusii astia si sa mearga mess-ul, Skype-ul si sa nu mai dau like-uri automat la necunoscuti?!

Alte metode in afara de reinstalarea Windows-ului exista? (Apropo, am Windows 7).

Thanks! :*

1 răspuns:
| FataAnonima99 a răspuns:

Si eu am Windows 7. Am ajut instalat Eset NOD32 si nu m-a ajutat. AM scapat de virusi cu ajutorul Antivirus'ului Avira. E cel mai bun si e simplu de instalat si gaseste virusii si ii distruge. Sper ca te'am ajutatbig grin