| Sebastian_Seby_1996_QYr8 a întrebat:

Salut, recent mi-am instalat un joc, totul merge bine antivirusul nu zicea nimic fiind activ dar jocul imi mergea greu asa ca l-am dezinstalat iar acum pc-ul imi merge foarte greu si am 100% disk-ul. Am incercat toate metodele gasite posibile dar tot asa imi face. Uneori imi scade la 80% chiar la 0% dar si daca dau click-dreapta sa dau refresh imi creste la 100% sau daca deschid un nou tab in google. Este nevoie sa imi cumpar un nou hard disk? Dar nu cred pentru ca mergea perfect inainte de a dezinstala acel joc sau oare in setup-ul acelui joc este un virus de tip miner?

Răspuns Câştigător
| NumeComun1337x a răspuns:

Salut, si eu am patit la fel presupun ca te joci pe win10.
Am tot cautat si eu solutii pe Youtube in legatura cu disk usage, dar degeaba pana la urma m-am enervat si am instalat 7 ultimate. E cel mai bun dupa mine n-ai probleme cu el n-ai tampeniile de care sufera 10

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.drivereasy.com/knowledge/100-disk-usage-windows-10-fixed/
Verifica hdd cu hdd sentinel sau hd tune sau orice alte programe. Posibil, orice e posibil.