| MirunaC a întrebat:

ma gandesc sa imi cumpar un nou telefon si as dori sa stiu ce telefoane cu Touch mai mari si mai subtirele imi recomandatihappyMultumesc.

3 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Samsung Galaxy S III

| onlychangeforlove a răspuns:

Subtirele..nu prea stiu dar daca vrei si un telefon bun si cat de cat frumusel iti recomand Sony ericsonn xperia nov..il are prietena mea si crede-ma e super bun. si ar mai fi si Nokia lumia sau Samsung galaxy young si mini.

| AlexBoss211 a răspuns:

Sal, eu iti recomand un Samsung galaxy, dupa parerea mea sunt cele mai bune telefoane cu Touch, si Samsung este o firma buna care sa dezvoltat mult in ultimii ani.Sau Nokia dar acestea nu sunt subtirele asa cum vrei tu. Samsungul are un avantaj pentru ca foloseste Android, si o sa ai o mutine de aplicatii si multe jocuri, au camere de filmat rezonabile!