| bLacKbaLL a întrebat:

mi-am cumparat recent un xbox 360 si nu stiu cum fac sa vad data fabricatiei... Ma ajuta si pe mine cineva? plzz dar daca are data fabricatiei dupa 2011 se mai poate moda?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate dar iti pierzi garantia in caz ca o vei face si nu vei putea sa te conectezi la internet. In manualul consolei pune data fabricarii sau pe cutie.

| bLacKbaLL explică (pentru mgtow):

Nu am gasit nici pe manual nici pe cutiecrying ce fac? ca vreau sa il duc la modat daca il duc afla ei?straight face

| bLacKbaLL explică (pentru mgtow):

Nu am nici pe cutie nici pe manual crying daca il duc la modat imi afla ei?

| mgtow a răspuns (pentru bLacKbaLL):

Nu conteaza anul fabricatiei pentru ca se poate moda.

| roormaf12 a răspuns:

Daca are data fabricatiei dupa august 2011 nu se poate moda... data fabricatiei o gasesti pe spatele consolei.