| TheValoareGirl a întrebat:

Hey TPU
Mi-am instalat Mobogenie si nu pot sa il folosesc fiindca nu am bifat acea casuta din setari care sa permita instalarea aplicatiilor de la alte market-uri decat Google Play. Si acum nu mai stiu unde sa o gasesc. Am rasfoit toate setarile si nu o mai gasesc. Help please.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cum reusiti sa va instalati astfel de virusi.Nu dati si voi o cautare pe fratele google inainte de a le descarca si instala?

| 2BeCristi a răspuns:

Mobogenie e o prostie si cred ca e si virus. Totusi setarea respectiva e la "Securitate" > "Surse necunoscute".