| denysa15 a întrebat:

mi-am luat de curand un laptop Toshiba L505 si nu stiu cum sa activez wireless-ul. poate cineva sa imi explice si mie cum activez wireless-ul? am incercat cu tastele Fn si F8 dar nu merge.stiti alta varianta?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ca sa-ti mearga trebuie sa instalezi driverele:
http://www.drivertoshiba.com/

| denysa15 explică (pentru alexs99):

Pai am aceste drivere instalate.dar acum am descoperit ca nu imi merg tastele Fn+F8 de unde ar trebui sa activez wireless`ul sad

| SuicideSilence a răspuns:

Este nevoie sa instalezi driverele. uite aici un link de unde le poti descarca:
http://www.drivertoshiba.com/......ivers.html
dai putin scroll si o sa gasesti Wireless Lan Driver – Download

| denysa15 explică (pentru SuicideSilence):

Pai am aceste drivere...dar acum am observat ca am alta problema.nu imi merg tastele Fn+F8 cu, care ar trebui sa activez wireless`ul sad

| SuicideSilence a răspuns (pentru denysa15):

Daca spui ca ai driverele instalate, mergi in control panel -> (view by: large icons) -> network and sharing center -> change adapter settings -> click dreapta pe reteaua wireless -> enable