| elisabethia a întrebat:

Mi s-a stricat incarcatorul de la tableta si intrebarea mea intr-un astfel de caz este daca merg la magazinul de unde am cumparat-o cu garantia care inca este valabil va fi inlocuit sau voi fi nevoita sa cumpar alt >USB

2 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Va trebui sa duci si tableta. Iti va schimba incarcatorul. (asa am patit si eu)

| Ghost1234 a răspuns:

Du-te cu tableta si cu bonul fiscal sau certificatul de garantie si iti vor schimba incarcatorul pe loc