| ionutmarian123 a întrebat:

Hey,TPU playstation3 are conexiune Scart sau iti trebuie adaptor pentru televizor care nu are Av?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Inteligentul de Mudokins_Abe_1978 vorbeste AIUREA.
Nu ai nevoie de nici un adaptor. Orice ps3 fabricat vine direct cu cablu rca si un adaptor rca scart in pachet.
Iti zic din 2 surse: 1. am ps3 si stiu exact ce are.
si sursa 2: cauta pe yotuube unboxing, sau in caz ca nu gasesti, el in pachet, vine cu asa ceva http://bin.ilsemedia.nl/m/m1fyeh3wkrky.jpg
Problema rezolvata.

7 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Din pacate mariane iti trebuie adaptor., Succes!
funda?

| ionutmarian123 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Imi poti da un site unde pot gasi adaptorul?

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru ionutmarian123):

Mariane la ce tip de tv vrei tu sa conectezi ps3? la unul normal sau led, plasma, smart? revino cu un raspuns.

| ionutmarian123 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

La un tv normal pentru ca are scart

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru ionutmarian123):

Pai zi asa., deci are scart dar nu are mufe din astea rotunde.,
pai uite aici cum sa adaptezi tu personal asa ceva! nu ai cum sa gresesti!
http://imageshack.us/a/img826/7954/picture2vq.jpg
succes! funda?

| ionutmarian123 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

E cam greu de inteles schita aceea

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru ionutmarian123):

Ba deloc! mufa Galbena o pui la scartul cu pinul (ca in desen) galben, si asa mai departe. succes