| noneatza a întrebat:

In curand imi iau un Ps3, si vreau sa il conectez la un televizor mai vechi care are decat o intrare Scart...sau asa ceava. Pot sa il conectez direct? Primesc cablul cu consola, sau trebuie sa cumpar un adaptor sau altceva separat?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vine tot in cutie inclusiv mufa euroconector. Cand primesti videoconsola pune componentele pe cutie si vezi ca arata euroconectorul, la multi ani si vizionare placuta jocul asta merita cumparat: http://www.youtube.com/watch?v=V4zJwfOq7Io iese in 2012.