| funnyboy a întrebat:

Se poate pune folie de protectie care nu se zgarie sau se strica telefonul sub apa la telefonul galaxi ace?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, nu exista folie perfecta. Exista folii groase, care rezista la zgarieturi tari, si folii subtiri, care sunt doar pentru protectie de praf. Cand arata ca trebuie schimbata, schimb-o. Eu nu am folosit folie de protectie la un iPod Touch, il tin in acelasi buzunar cu cheile de 1 an jumate si nu s-a zgariat decat cand a cazut pe jos. Se poate si asa. Daca vrei ia-ti folie, daca nu nu, dar iti recomand sa-ti iei o husa tip sleeve (manusa), nu un toc sau un back cover. O husa cu snur pe care il tragi si iese telefonul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sa-i pui protectie anti-acvatica, decat sa protejezi ecranul de zgarieturi, da. Si asteapta-te ca folia sa se zgarie, iar cand arata prea jegoasa, trebuie schimbata

| funnyboy explică (pentru anonim_4396):

Chiar si cele mai tari zgarieturi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru funnyboy):

Uite, nu exista folie perfecta. Exista folii groase, care rezista la zgarieturi tari, si folii subtiri, care sunt doar pentru protectie de praf. Cand arata ca trebuie schimbata, schimb-o. Eu nu am folosit folie de protectie la un iPod Touch, il tin in acelasi buzunar cu cheile de 1 an jumate si nu s-a zgariat decat cand a cazut pe jos. Se poate si asa. Daca vrei ia-ti folie, daca nu nu, dar iti recomand sa-ti iei o husa tip sleeve (manusa), nu un toc sau un back cover. O husa cu snur pe care il tragi si iese telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul e zgariat ...cred ca nu mai ai ce ii face straight face. decat daca te duci la un SERVICE GSM si.ti-l schimba.
Si.o folie nu ti-l protejeaza pentru "cele mai mari zgarieturi ". Cumpara-ti o folie protectoare si o husa happy.
Si protectia anti-acvatica..nu are. xCOVER are. Asta nu; d. Telefoanele cu protectie acvatica ies cu ea din fabrica nu se poate pune de altcineva.