| Bernardus a întrebat:

stie cineva la laptop-ul asta cam cat m-ar tine bateria? DAU FUNDA!
http://www.emag.ro/......DKT657BBM/

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

~6 ore.

Depinde cum il folosesti. Daca vizionezi filme sau stai pe Youtube nu te astepta sa te tina mai mult de 3-4 ore. Nici nu mai aducem vorba de jocuri video. Alea iti devoreaza bateria complet.

Bafta!

| Bernardus explică (pentru Speed99):

Ok, treaba e ca nu e pentru. mine, e pentru mama. Are nevoie de office si de skype.

| Speed99 a răspuns (pentru Bernardus):

Oh, pai pentru office e perfect. Tine cu siguranta peste 4 ore.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Intre 3 si 4 ore..Aumulatorul are doar 3 celule!