| Saskesai a întrebat:

tocmai ce mi s-au termiant cele 3 luni gratis pe itunes/Apple music si acum cand am vrut sa-mi fac abonament sa platesc lunar nu ma lasa imi da mesajul" metoda ta de plata a fost refuzata", nu inteleg ce are, va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca cu alt card de plata, si vezi daca ai destui bani. Nu toate procesoarele de plata accepta toate cardurile, chiar daca ai destui bani. Poti contacta banca, sau poti incerca la Itunes la suport.