| Denisa_2932 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta, insa va dati seama ca nu una scumpa. Am vazut pe net mai multe tipuri de tablete care erau destul de ieftine dar nu imi "respectau" cererile. Daca stiti cumva magazine cu asa ceva (in jud. Sibiu) va rog spuneti-mi.

Cererile mele ar fi:-Camera foto
-Wi-fi
-Memorie destul de mare(cam 2 Gb) daca nu cu slot pentru card de memorie...bine inteles sa aiba si card
-Chestiile care sunt si la un telefon mobil(casti, cablu de date, incarcator etc.)
-Pretul sa fie cam pana in 300 si ceva de leibig grin

Sper ca nu cer prea multebig grin. Mersi! V-am pupat:*:*

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

EVOTAB 1 aproape la pretul ala sau EVOTAB 2 la 549 de lei

| Cineva3 a răspuns:

Tableta Myria este 349, dar nu stiu daca indeplineste toate conditiile.