| justme_2012 a întrebat:

vreau sa imi reinstalez windows'ul si am gasit un site in care explica pas cu pas... driverele fiind instalate in timpul instalarii windowsului.Nu stiu sigur cand se instaleaza acestea, dupa instalarea windowsului sau in timpul in care se instaleaza windowsul?

Răspuns Câştigător
| claudytzu a răspuns:

Prima oara se instaleaza windowsul apoi driverele(video, sunet, proscesor)si apoi programele(messenger, winamp etc.)Bafta!

2 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Driverele le instalezi dupa ce se instaleaza windowsul.sunt unele variante de windowsuri modificate care au incluse drivere si programe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driverele le instalezi dupa ce ai instalat windowsul.Acel windows unde ai vazut tu, le avea incluse in el. Chiar aseara mi l-am reinstalat si eu.happy