| Lucian_Cristi_1995 a întrebat:

Ce vreau sa instalez si eu windowsul de pe cd,bag cd imi citeste driverele, iar dupa imi da setup start windows astept dar dupa nu mai pot continua instalarea windowsului
Http://imgur.com/sJvtGB7

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Eroarea spune totul. Nu exista disk unde sa se faca instalarea. Verifica in bios daca este vazut. Daca ai hdd ATA ai grija la jumper.

| Lucian_Cristi_1995 explică (pentru danutzu96):

Pana acum nu am avut probleme cu el, o sa inerc multumesc danutzu si tpuuser!

| tpuuser999 a răspuns:

Daca ai un laptop sau un calculator nou, nu instala XP pe el ca e prea vechi.
Ca sa nu mai dea eroarea aia trebuie intri in BIOS si sa schimbi AHCI in IDE sau Compatibility - sau sa gasesti un CD cu "slipstreamed SATA drivers".

Altfel, s-ar putea sa fie cum zice danutzu96 si sa ai probleme cu hard diskul.