| edward145 a întrebat:

HEY TPU! Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg Iphone 4s s-au Samsung galaxy s 2 sa fie durabil ..va rog sa-mi rasoundeti doar cei care au aceste telefoane cum se manifesta?

Răspuns Câştigător
| mario98 a răspuns:

Sincer... te sfatuiesc sa iti iei Iphone. Sunt mult mai multe aplicatii si astazi apare Iphone 5. Mai bine iti iei Iphone 5 big grin

5 răspunsuri:
| draky90 a răspuns:

Vrei telefon rock solid hard, SONY xperia S? Incerca-l si iti garantez ca o sa fie love at first sight, cheers!

| ELITE00BAT a răspuns:

Le-am avut pe aman2 nu m-a impresionat asa tare
Eu cred ca mai bine ti-ai lua un Samsung galaxy ace e mai frumos si bun ala si nu costa o caruta de bani

| ELITE00BAT a răspuns:

Daca vrei sa stii mi-am luat iphone 4s si e doar firma am dat o gramada de bani

| ELITE00BAT a răspuns:

Daca te intereseaza Samsung galaxy ace contacteaza-ma am unu nou

| ELITE00BAT a răspuns:

Daca te intereseaza Samsung galaxy ace contacteaza-ma am unul nou si il dau sub pretul din magazin