| ioana12345 a întrebat:

Hey! Voua va merge sa va activati optiuni de la orange young ca mie imi spune ca serviciul este indisponibil momentan si e asa de 3 zile?

7 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Daca ai LG.[une cartela in alt tel si merge

| OrangeHelper a răspuns:

Te rugam sa ne oferi mai multe detalii legate de metoda prin care incerci activarea optiunii Orange Young si numarul de telefon pe care il folosesti.
Ne poti trimite datele din sectiunea noastra "contact" ce se afla pe pagina oficiala a Orange Romania precum si din sectiunea "contacteaza-ne" din aplicatia Contul meu (in cazul in care esti inregistrata in aplicatie).

Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

| superdorex a răspuns:

E din cauza vremii nefavorabile sa stiti, multe antene au cazut, cand se vor remedia sigur serviciile se vor reactiva!

evenso
| evenso a răspuns:

"Pentru moment pagina nu este disponibila. Te rugam incearca mai tarziu" Asta apare si la mine.

| ioana12345 explică (pentru evenso):

Si daca da pe contul meu. optiuni active, imi zice ca de activeaza pe 5 martie si nu inteleg adica optiunea si imi ia banii si se activeaza atunci, sau optiunea devine disponibila atunci?

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Nici mie nu-mi merge. Astept DE 2 ZILE SA SE 'PROCESEze COMANDA' masiincur

| doarunanonim a răspuns:

Formeaza *100*1*2# daca iti apare vreo optiune, o poti alege si sa o activezi din acest meniu. eu asa am facut si merge.