| teodore15 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa-mi activez o oferta de la Orange *100# imi spune nonstop ca 'momentan indisponibil'?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este o eroare de moment.

Dacă, totuşi, obţi aceeaşi eroare după mai multe ore, atunci să suni la Serviciul Clienţi şi soliciţi activarea opţiunii dorite.

Toate cele bune.

| hummmer a răspuns:

Închide mobilul câteva minute şi după ce îl porneşti încearcă din nou.

| andreyna a răspuns:

Poate ca esti in perioada de gratie sau poate ca te-ai jucat cu codurile de la reincarcare si nu-ti mai da voie sa accesezi respectivul numar.