| alina17ilinca a întrebat:

Hey! Vreau sa cumpar un telefon Samsung galaxy s2 la pretul de 100 euro. Cum credeti e un pret bun, iar telefonul? Cineva care a avut sau are acest tip de telefon si poate sa-mi spuna. Multumesc!

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

La mana a doua, sau nou?

| alina17ilinca explică (pentru LTAA):

La mana a doua!

| LTAA a răspuns (pentru alina17ilinca):

Ar trebui sa fie bun.

| Andrei_Narcis_1989 a răspuns:

Sotia mea are un astfel de telefon, ce pot spune este ca e un gadget destul de multumitor.L-am cumparat acum 6 luni nu am avut niciun fel de problema cu el cat despre pret 100 e este un pret ok pentru un S2 la mana a doua!
Insa mare atentie de unde il iei exclus de la coltul strazi si daca il achizitionezi de pe net fi foarte atenta te poti trezii cu o chinezarie de zile mari!