| Dovlecel001 a întrebat:

Hey! Vreau si eu sa descarc PowerPoint ca sa pot face lucrari pentru scoala, acasa...dar nu reusesc sa il descarc.Ma puteti ajuta? Imi puteti da niste link-uri?! puppy dog eyes Plizz dau funda!winking big grin

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Power Point este un program care trebuie platit. Pentru a nu avea dureri de cap, cauta openoffice si instaleaza-l pe acela, este gratuit si vei fi in regula, si face acelasi lucru.

| jeek0 a răspuns:

Sunt programe pe care trebuie sa le platesti. daca nu vrei sa le platesti, te descurci. pana atunci poti sa incerci gratuit 3 luni asta http://office.microsoft.com/en-us/try/

| xXAlphaXx a răspuns (pentru jeek0):

Nu-i asculta pe astia, descarca de pe softonic!

| Radeas1 a răspuns:

TPU nu încurajează pirateria. PowerPoint este un program al windows-ului care trebuie plătit.
Roaga pe profa sau pe profu de info să îţi dea ea sau el PowerPoint.