| ionescuandrada2000 a întrebat:

As vrea sa imi mai descarc un joc pe telefon, dar nu stiu cum se mai numeste jocul pe care vreau sa-l descarc.Ma puteti ajuta? Era cu un pitic care mergea prin niste lumi si arunca cu ghinde in cei care vroiau sa-l omoare(melci). Erau 2 sau 3 butoane:unul sa sari,unul inainte, unul inapoi, cel cu care aruncai cu ghinde! Era pe nivele! Fiecare usa avea cateva nivele! Era si un magazin de unde cumparai alte personaje!

Dau funda+vot pentru cel care raspunde corect primul!

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Am gasit un joc (nu cred ca este acela pe care il cauti dar e asemanator). Ma refer la: "Super Jake's Adventure- Jump&Run!". Este asemanator cu jocul pe care il cauti doar ca nu stiu daca arunci cu ghinde neaparat. Cred ca iti da sa arunci cu mai multe lucruri, depinde de nivel. Da, in joc exista un shop sa iti cumperi ce doresti insa are timer. Poti colecta bani si scoruri mari. Sunt si niste insecte peste care trebuie sa sari. Ecranul jocului cuprinde urmatoarele butoane: buton de mers inapoi; butonul de mers inainte; butonul de aruncat(ghinde sau ce iti da sa arunci idk) si butonul de sarit peste insecte si daca vrei sa sari pe pamant sa primesti banuti. Sper ca te-am ajutat si apropo te-as ruga sa imi dai raspunsul castigator. Multuuu, bye=)