| αlεxTzure a întrebat:

Heyy! Cum folosesc un cablu USB atunci cand intru in My computer imi apare numele telefonului meu si imi arata tot ce am in telefon si cum oun de pe PC pe telefon?! Funda

12 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

De exemplu vrei sa pui o melodie.
1.Dai click dreapta pe melodie si dai copy
2.Te duci in telefon unde vrei sa se copie si dai paste
3.Scoti cablu de date!

Funda?

| Razvanp69 a răspuns:

Intri in numele telefonului... dai, la ceea ce vrei sa pui pe telefon, copy, iar dupa selectezi folderul din telefon unde vrei sa pui si dai paste

| ImiUrascViata a răspuns:

Exact cum ai lucra cu un stick e usor tongue le muti din foldarul cutare in foldarul cutare apoi se copiaza pe telefon in foldarul pe care l-ai selectat in el o.o!

| gabrielosss98 a răspuns:

Salut,e simplu uite ce trebuie sa faci.Dai click dreapta pe fisierul pe care vrei sa il transmiti, dai click pe Copy. Apoi te duci in my computer deschizi acolo iconita cu telefonul tau, dai click dreapta si Paste. Funda?

| αlεxTzure explică (pentru gabrielosss98):

Unde scrie Paste, nu ma lasa sa dau, apas degeaba

| horysk8 a răspuns:

Pai pur si simpu tragi ce vrei tu de pe pc si il paui acolo unde iti arata ce ai tu pe telefon
funda?

| extensa5620 a răspuns:

Intri unde e la USB acolo si la DCIM (asa e la mine)si ai acolo filme, recordinguri si muzica si pui acolo daca nu este asa cauta pe acolo unde sunt viedoclipuri muzica etc FUNDA? Please

| MissMisterious a răspuns:

Pai cauta in documentele tale ceea ce vrei sa muti pe memoria telefonului selecteaza api fa clik dreapta si alege Copy apoi intoarce-te la fisierele din telefon si da clic dreapta iar si alege Paste.

| αlεxTzure explică (pentru MissMisterious):

Nu ma lasqa sa dau paste

| Gabi19971983 a răspuns (pentru αlεxTzure):

Sau iei fisierul din calculator si il "tragi" in telefon

Funda?

| αlεxTzure explică (pentru Gabi19971983):

Dupa ce dau in folderul cu numele telefonului meu?

| Gabi19971983 a răspuns (pentru αlεxTzure):

Deci:
1.Intri un folderul telefonului si il lasi in bara
2.Intri unde e melodia si o iei o "tragi" si ii dai drumul in folderul telefonului

Funda?