| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Ajutor! Am un telefon HTC Wildfire si cand bag cablu USB in Pc nu imi apare acea "casuta", dupa intru la Computer si caut o gramada de timp si tot nu imi apare ceva sa imi arata ca telefonul este conectat la Pc [SETARILE LUI SUNT FACUTE]. FUNDAAA. Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

1.mergi la setari-aplicatii-dezvoltare si bifeaza casuta depanare usb.
2.descarca HTC synq de aici: http://www.htc.com/it/help/
3.instaleaza-l in pc, conecteaza tel la pc si urmeaza instructiunile