| Pisiilinii a întrebat:

Heyy! nu stiu cum sa rezolv problema cu 'usb device not recognized'. ma ajuta carevasad? cand bag usb de la web in port`ul acela.sau mrg in toate.
imi apare wsb device not recognizedsad. c sa fac? funda!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci ai încercat să pui în toate porturile USB şi ţi-o dat eraorea.Ai instalat driverii pentru camera Web?(e un CD ce însoţeşte camera ta We, Cd ce conţine driverii pentru camera Web.Suuccesee

| ExpoLOGO a răspuns:

Scrie pe google.ro modelul camerei web si adauga cuvantul "driver" ar trebui sa gasesti driver-ul pentru modelul camerei tale...

descarca-l, instaleaza-l si apoi introdu camera

Mult succes!

mercic de funditawinking

| TheMarius a răspuns:

Buna.
ai instalat driverele camerei web?
pe alt calculator camera functioneaza?
posibil sa fie de la camera... sau de la os...