| NeoBm a întrebat:

Salut am si o mare problema...Am luat un Maus (Model:MP-157)este dala USB.
Si acum o saptamana mergea foarte bine...dar acum cand il bag in laptop(am windowos 8.1) imi da tot mereu : USB device not recognized. Apare tot intruna eroarea asta, parca mi l-ar da leptopul afara.
Cine ma poate ajuta sa-mi explice mai jos cum rezolv.
Mersi mult.Va dau funda daca imi merge.

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai bagi mausul intri in deviance manager(undeva in control panel)cred ca o sa til arate la other deviance sau la universal serial bus il cauti pe acolo il gasesti dai pe el clik dreapta dai update driver softwer dai la search automaticalii update si dupa aia vezi daca iti gaseste ceva dupa aia te descurci u