| andrro1 a întrebat:

Heyy,salut! Nu stiu voi, dar eu am o problema cu Facebook-ul. Daca stiti este situ ala Quizz (nu stiu sigur daca asa se sc), cu chestiile astea gen: cati copii vei avea etc. Da eu sincer nu intru sa fac testele astea, ci se posteaza singure. Habar n-am de ce, iar faza e ca daca sa ma uit pe profilul meu, dupa 20-30 min se sterg singure,iar dupa imi vine o notificare,gen: Ti-am sters postarea pentru ca pare a fi spam. Mergi la Imboxul de asistenta pentru a afla mai multe.
Sincer din cauza acestor postari, care pe bune nu le fac eu, am probleme cu parintii care-s peste hotare, care cred ca eu fac testele.Si nu-s niste teste ok, ci gen: Cat de buna esti la pat sau Cati copii vei avea. Pe bune, o prietena mi-a trimis o poza cu o postare facuta de mine acum 30 min,dar faza e ca eu in timpul ala eram afara iar telefonul era mort. Nu stiu ce a fac,va rog ajutati-ma. Chestiile astea imi dau batai de cap.
Am uitat sa mentionez,fix aceleasi postari le vad si la alti prieteni, care la fel ca si mine nu folosesc testele, sau chiar care intra foarte rar pe site.
Va rog spuneti-mi ce pot face!

1 răspuns:
| Hajde22 a răspuns:

Încearcă sa te deconectezi de pe Facebook când intri pe asa ceva, poate chiar incognito, nu ai ce sa le faci efectiv pentru ca depăseste competenta de securitate al Facebook ului, ori poti doar sa nu mai intri pentru a scapa de probleme, site urile de genul sunt păguboase si foarte cringe.