| iullyana_7489 a întrebat:

Heyy TPU. am si eu o intrebare, am iphone 4 si nu demult l'am scapat jos si s-a spart ecranul. se mai repara? adica pot sa'i schimb ecranul cumva?

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Am patit acum o luna de zile la fel la un iphone 4 l-am scapat si mi s-a crapat digitizer-ul (touchscreen-ul) dar totusi display-ul era neatins. Am intrebat in o multime de locuri si nu se poate schimba doar sticla de afara trebuie schimbat si display-ul cu totul! La un "dealer autorizat Apple" mi-a cerut 700 de lei. La un service normal 450 de lei, la altul 400 de lei. Destul de mult am considerat eu... asa ca l-am vandut spart cum era si am mai pus o diferenta si mi-am luat un 4s. Mult succes oricum