| Fvn a întrebat:

Heyyoo happy Spuneti-mi va rog unde pot sa-mi schimb carcasa completa la un Nokia n97 mini si cam cat m-ar costa. Piesele le am eu, imi trebuie doar un baiat priceput. Multumesc

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

La orice service de telefoane mobile, sau iti poti cumpara carcasa de pe internet.
http://www.okazii.ro/......a114620194 de ex
dar recomand sa te duci la un service

| Fvn explică (pentru BANN3R):

Nu m-a ajutat raspunsul tau dar e singurul asa ca..rasp castigator. Iti multumesc oricum! happy

2 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

BANN3R are dreptate..la un service de telefonie mobila..la un baiat priceput