| rebeca28 a întrebat:

Hi! Am o problema legata de webcamul incorporat de la de la laptopul meu asus.Cand deschid webcamul se vede invers.Si desi am am reinstalat iar driverele crezand ca se va rezolva tot asa apare. S-a mai confruntat cineva cu problema asta?

2 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Umbla in setarile webcam-ului de acolo trebuie sa fie problema.bafta

| Byanky13 a răspuns:

Da eu.

dai web la cineva sau tie... ok apoi dai la setari sau ceva de genu sus acolo. si umbli pe acolo trebuie sa scrie flip. sau rotate nu stiu. am avut si eu problema asta sper ca o sa reusesti pupic