| Annitu a întrebat:

Hi.
De ceva vreme nu-mi mai merge formularul de la "contact", de pe blog (http://annitu.blogspot.com/p/contact.html ), adică nu se mai poate scrie in el...
Nu cred că e de la formular, că nu-mi mergea nici căsuţa de căutare de la Google.
De la ce e? Cum pot rezolva problema?
Mersi!

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca instalezi NoScript si blochezi toate scripturile de pe pagina, formularul merge.
Prin urmare, problema e cauzata de unul din scripturile pe care le ai instalate pe blog. Dezinstaleaza-le pe rand si verifica formularul dupa fiecare ca sa il identifici pe cel vinovat. Eu as incepe cu scriptul de la acel buton rosu din stanga.