| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Acer, iar cand intru pe google, sa nu mai scriu in acea casuta cautarea, efectuez o cautare vocala. Dar orice as rosti dupa ce termin scrie acolo cuvantul "se". Nu stiu ce are inainte mergea bine, ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| oioneko a răspuns:

Incearca sa reinstalezi drivere-le. Sau o curatare de registru + o curatare de fisiere temporare cookies etc.
Cel mai bun program e CCleaner

| Jipa95 a răspuns (pentru oioneko):

Am gasit buba big grin. Recent facusem un upgrade la driverele de sunet. Am reinstalat driverele de pe cd-ul laptopului, functioneaza bine acum.

4 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Poate microfonul este stricat?

| Jipa95 a răspuns (pentru RaduHD):

Nu este sticat, merge sa vorbesc pe skype cu el

| genoveva123 a răspuns:

Mda...
ce pacat :p