| IngerulNoptii a întrebat:

Care este cel mai bun browser de internet? dupa parerea voastra. Eu as crede ca Google Chrome. Astept pareri. kiss

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Si eu am aceias parere:]
E foarte practic.
Si "Opera" e ok :]

8 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Mozzila sau ie big grin

| Emmeii a răspuns:

Mozilla

| cristiannn_8836 a răspuns:

Opera!
Mananca putine resurse si pe deasupra deschide paginile web foarte rapid, securitate buna, singura problema e ca nu are plugin-uri multe, dar are o optiune "opera turbo" care ajuta atunci cand navighezi pe o pagina cu timp de raspuns mai mare(mai lenta).
Si are o interfata prietenoasa si foarte simplu de utilzat!

| Rares_1833 a răspuns:

Momentan Google Chrome!
Bafta!

| xoBridgetXO a răspuns:

Da. E foarte bun* ^^

| Eu_5933 a răspuns:

Am inceput sa folosesc opera mai des. mozilla e fain, dar nu pot spune ca e cel mai bun. ie mi se pare cel mai prost din totdeauna, se incarca greu si nici nu poti spune ca imi place cum arata big grin. pe google chrome nu l-am incercat decat o data si nu prea m-am descurcat, dar era destul de rapid. oricum: preferatul meu e operabig grin.

| BlondaDeCiocolata a răspuns:

Tot Chrome zic si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera