| EleninNWO a întrebat:

TPU, ce Browser de Internet vi se pare cel mai bun eu folosesc Google Chrome happy pentru ca e mai rapid da vreau sa aflu parerea voastra daca vi se pare mai bun Goagle Chromehee hee Funda daca vi se pare cel mai bun Browser De Internet Goagle Chromehee hee

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Cel mai bun e mozila firefox urmat de google crome si opera,restul nu cred ca le mai flosesete nimeni! De ce zic mozila? Uni zic ca ar fi google chrome,dar nu e asa! Mozila pe langa faptul ca e cel mai rapid,citeste ori ce pagina web(html,php, css, asp)E si cel mai stabil si are toate calitatile necesare unui browser!

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Mozila firefox

| Pomar a răspuns:

Mie imi place Safari, mai mult pentru design.

| TomJerry a răspuns:

Mozzila

| cataella a răspuns:

Si eu folosesc google chrome...este cel mai rapid si cel mai la indemana browser web...si este foarte bine structurat big grin