| razvanyoung a întrebat:

Hi everyone!
Cine imi poate explica cum fac un cd butabil? Am descarcat kit`ul de la windows si trebuie sa fac cd butabil ca sa il pot instala!
Help please!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Cauta si descarca-ti un windows in format. iso, dupa care descarca si instaleaza magic iso sau power iso.Cu unul din cele doua softuri scrii imaginea de win care ai descarcato in format iso si...GATA ai win BOOTABIL!

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=333

Ti se explica destul de frumos acolo cu Nero(fiind cel mai popular, dar e cam la fel la toate programele de scriere). Spor!